5 סיבות ללמוד פיתוח אפליקציות למובייל
אם גם אתם נמצאים בנקודה בה אתם מתלבטים מה ללמוד והיכן להשקיע את כספכם וזמנכם, דעו כי אתם לא לבד. הדרך שלכם למצוא את תחום הלימודים המתאים לכם ביותר מבוססת על כמה פרמטרים: עד כמה התחום מעניין אתכם, עד כמה יש לו ביקוש ועד כמה הוא מתגמל. אם ישנו תחום שעונה על השילוש הקדוש הזה הרי שהוא תחום פיתוח האפליקציות למובייל. לפניכם, 5 סיבות טובות מדוע גם לכם כדאי ללמוד את התחום הזה:

1.שוק העבודה קורא לכם!

מעטים אלו הנרשמים ללימודים על מנת להעשיר את עולמם בלבד. מרבית הנרשמים רוצים להבטיח לעצמם אופק תעסוקתי וכי ההשקעה שלהם תשתלם. הימים בהם לימודי התארים היו הנחשבים ביותר אינם עוד, וכיום יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות שבלמידה ממוקדת של תחום מסוים. המציאות היא שהשימוש במכשירים החכמים הולך וגובר, ואם פעם מכשירים אלו היו נחלתם של אנשי עסקים בלבד, הרי שכיום מחזיקים בהם גם ילדים בגיל 10. כשם שישנו ביקוש למכשירים חכמים, כך גם ישנו ביקוש למפתחי אפליקציות שהודות להם אפליקציות חדשות ישתלבו בחנויות האפליקציות השונות וכך גם במכשירים.

2.שכר מתגמל

כשם שהאופק התעסוקתי חשוב, כך גם חשוב להבטיח כי השכר יהיה מתגמל. מפתחי האפליקציות המתגלים כאנשי מקצוע טובים, זוכים לתגמול נאה מאד שמתחיל בשנים הראשונות בשכר שיכול להגיע ל-10,000 שקלים, כאשר לאחר צבירת ניסיון בחברות הגדולות ניתן גם להגיע לשכר גבוה עוד יותר שנע בין 15,000 שקלים ל-22,000 שקלים. שימו לב כי מדובר על מספרים המשקפים תעסוקה כשכירים. המשמעות היא שאם תחליטו לפעול כעצמאיים ותעבדו על כמה פרוייקטים בו זמנית, הרי שפוטנציאל ההכנסה שלכם גבוה אף יותר.

3.יכולת לעבוד כשכירים או עצמאיים

הסיבה השלישית שבגללה כדאי לכם ללמוד את התחום של פיתוח האפליקציות הוא אופי התעסוקה: בתחום שבו הביקוש גדול כל כך, אתם יכולים למצוא תעסוקה גם בתור שכירים וגם בתור עצמאיים. בתור שכירים, אתם עתידים למצוא תעסוקה בחברות היי-טק נחשבות, ואילו בתור עצמאיים תוכלו לפתח אפליקציות עבור בתי עסק קטנים וגדולים כאחד המבקשים להגביר את הנוכחות שלהם בסביבת המובייל. אם לא די בכך, הרי שמדובר על תחום שבו תוכלו לשלב מספר פרוייקטים, כך שתוכלו לעבוד כשכירים אך לעשות גם פרוייקטים כעצמאיים.

4.הביקוש רק הולך וגדל

נכון להיום ישנו ביקוש למפתחי האפליקציות. בעת שאתם בוחרים ללמוד תחום חשוב לקחת בחשבון גם את העתיד ולא רק את ההווה. ישנם תחומים שונים שנכון להיום יש להם ביקוש, כמו סוכני ביטוח לדוגמא – אך על פי התחזיות בקרוב מאד לא יהיה צורך באותם הסוכנים. מנגד, התחום של פיתוח האפליקציות רלוונטי מאד גם לימים אלו, אך גם לעתיד. רק בשנה שעברה הביקוש למפתחי האפליקציות זינק לכ-40% יותר, מה שמשקף מגמה מחמיאה וחיובית. כל עוד המכשירים החכמים הינם אלו שעושים בהם שימוש, כך גם יש צורך במפתחי אפליקציות שיוכלו לדאוג לשילובן של אפליקציות נוספות שיענו על צורך של משתמשים.

5.סיפוק אדיר וקהל לקוחות מרוצה

ובעת שמדובר על לימודים ועל תעסוקה, חשוב מאד לדבר גם על הסיפוק האישי. לא מעטים אלו המעידים כי הם מרוויחים משכורות יפות, אך אינם חשים שביעות רצון מעבודתם. בעת שיש לכם סיפוק, אתם תבצעו את העבודה שלכם בתשוקה וחדווה. פיתוח של אפליקציות הינו תהליך ארוך ומתמשך המתחיל במתווה לרעיון ומסתיים במוצר מוגמר. לא תאמינו אפילו עד כמה תהיו מסופקים להציג בפני הלקוח שלכם את האפליקציה הסופית שפיתחתם עבורו.

לקטלוג הקורסים לחצו כאן