אילו סוגי לימודי תוכנה קיימים?
החלטתם ללכת על לימודי תוכנה? שיהיה בהצלחה!
אז בזמן שאתם כבר מתחילים לחמם את האצבעות לקראת מפגשים ארוכים עם המקלדת,
בואו נדבר קצת על המשך הדרך שלכם (בשפה תכנותית)

מתכנתים משנים את העולם


אם אתם מרגישים שפייסבוק, ווטסאפ, אינסטגרם, פינטרס, טלגרם, טוויטר והאחרים גנבו לכם זמן יקר וכוחות מהחיים, כדי שתפנו את האצבע המאשימה גם לחברה החכמים מחדר התוכנה . אנשי התוכנה הם העם שעומד מאוחריהכל ובלעדיהם את שיחת הטלפון הבאה שלכם הייתם עושים רק במצב שיש לכם אסימון ביד. אנשי תוכנה משנים את העולם וכשאתם בוחרים להיות בוגרי לימודי תוכנה זה אומר שכאשר תממשו את השאיפה שלכם אתם תעבדו בעבודה שפירושה היא להעניק לעולם טכנולוגיה שלא היתה קיימת קודם לכן. האין זה מדהים?


סוגי לימודי תוכנה? לבחור את מה שמתאים לך

זה תלוי באישיות והנתונים שלך כל אחד ואחת: יש שפות תכנות מורכבות יותר ופחות יש שימושים שונים לדרכי התכנות ויש איפיונים שונים למקומות העבודה בהם תוכלו לעבוד בהמשך הדרך כאשר תהיו מתכנתים מוסמכים בעלי שכר הגון ותנאים שבמקצועות אחרים אפשר רק לחלום עליהם. לימודי תכנות הם ההשקה המשתלמת ביותר מבחינה השכלתית והשכר הממוצע של בוגרי לימודי תכנות מרקיע שחקים לעומת כמעט כל מקצוע אחר, ויחד עם זאת, לא ניתן לקבוע שזהו מקצוע מאתגר או דרוש כישורים גבוהים יותר בהשוואה לחלק מהמקצועות אשר התמורה על העיסוק בהם אינה מחצית או שליש מהמקובל בעולם התכנות.

לכן, היות והצד הפיננסי בהחלט מציג תמונה חיובית, חשוב מאוד לבחור את סוגי למודי התוכנה אשר מתחברים כמה שיותר לכישורים שלכם, אין תצורך בהכרח לטפס עד הרמות הקשות ביותר אם יש לכם חשש שזה עשוי להוביל לא הצלחה. פשוט לבחור בלימודי התוכנה שנראים טבעיים ומתאימים ביותר, להשקיע, לחרוש, לעשות את הכי טוב שיש ובתום הדרך (שבכלל לא חייבת להיות ארוכה ומתישה מידיי – לפחות לא בהשוואה לרופאים, עורכי דין, רואי חשבון וכו') תוכלו לקבל את התעודה שתהיה בשבילכם מפתח לקבלה לעולם ההיי טק הנכסף. אז נכון, עדיין מוקדם להכין מקום בכיס לכרטיס'תן ביס' שתקבלו מהמעסיקים העתידיים לאחר שתסיימו לימודי תוכנה, אבל בחירה בלימודי תוכנה היא פשוט צעד הגיוני וחיובי שעבור הרבה מאוד אנשים יכול להיות בדיוק האקט הנכון כדי לצאת לקריירה מתגמלת יציבה ומשנת עולם.

ללמוד עם אנשים מעולים

אינטליגנציה ושאפתנות: זה המכנה המשותף לחברים שחולקים ביחד את הספסל ללימודי תוכנה ובחדרים בהם מפנימים את תורת התוכנה מיטב המוחות מתחדדים להם לא פעם בהנאה רבה. זה פשוט, הרבה אנשים צעירים וחכמים בחדר אחד תמיד מפרים ויוצרים חשיבה משותפת ואת הכוח הזה, של אינטליגנציה שעולה מכל כיוון בחדר קשה לתאר במילים. צריך לחוות את זה כדי להבין ומיותר לציין ששם, כיתות ובחצרות לימודי התוכנה נותרות חברויות שעם הזמן הופכות לשותפות למקצוע ולקריירה ו... כן. גם ליזמות ולסטארטאפים מצליחים לא פעם.

אז מי אמר שאסור לכם לחלום בהכי גדול?
מה שבטוח זה שמלימודי תוכנה מגשימים לא מעט
ומרוויחים המון. אז שיהיה בהצלחה ולימודים מהנים!


לקטלוג הקורסים לחצו כאן