דווקא עכשיו: קורס פיתוח אפליקציות
לא מעטים אלו המעוניינים להרחיב את האופקים שלהם וללמוד תחום המעניין אותם. בעוד ישנם לימודי תואר האורכים כשלוש וארבע שנים, ישנם גם קורסי פיתוח אפליקציות שהם ממוקדים יותר, המאפשרים לכם לצלול עמוק אל תוך עולם שאתם מגלים אליו תשוקה, תוך שפתוחות בפניכם אפשרויות תעסוקה מגוונות. קורס פיתוח אפליקציות מסתמן כאחד הקורסים המבוקשים ביותר, כאשר הוא מציע מגוון רחב של תחומים הרלוונטים לעידן המודרני-טכנולוגי בו חיים כיום.

למעשה, מדובר על תחום חדש יחסית. עד לפני כמה שנים לא היו סמארטפונים, ובטח שלא היו יישומים שהניעו את אותם מכשירים חכמים. עם כניסת הסמארטפונים לשוק המכשירים הסלולארים והפופולאריות הרבה שלהם שרק ממשיכה לעלות, עלה הצורך בעוד ועוד מפתחי אפליקציות שיהיו אלו שיעניקו לקהל המשתמשים את טעם החוויה החדש, העדכני והזמין. כיום, קורס פיתוח אפליקציות הינו נגיש יותר, גם עבור קהל שאינו בעל ידע רב בתכנות או במחשבים. המשמעות היא שאם פועמת בלבכם תשוקה רבה להשפיע על המחר, להפוך את החזון שלכם לאפליקציה ממשית ואם אתם מעוניינים לזכות בתעסוקה מעניינת ומתגמלת – קורס מפתחי אפליקציות הוא הקורס בשבילכם.

האפליקציות מגיעות בדמות יישומים שניתן להוריד למכשיר הסלולארי, אך לא אחת מדובר על מודעות שעולות לכם לאורך הגלישה באתרים, תוך שמוצע לכם לנדוד אל אתר מותאם לגלישה במכשיר הסלולארי. זוהי בדיוק האפליקציה שהופכת את השימוש לחווייתי יותר, מהיר יותר ונגיש יותר.

שוק העבודה מקבל אתכם בזרועות פתוחות

כששוקלים ללמוד קורס מסוים, אומנם חשוב לבחור בתחום המעניין אתכם ושאתם מגלים אליו תשוקה, אך מאחר ואתם משקיעים את מיטב כספכם ואת זמנכם, כן כדאי לבחון את אפשרויות התעסוקה המחכות לכם. ככל שאפשרויות התעסוקה מגוונות ונרחבות יותר, תוך שישנו ביקוש לתחום שאתם לומדים – כך טוב יותר. לשמחתכם, ישראל ידועה כאומה המחבבת מאד את המכשירים החכמים, כך שישנו גם שוק שעושה שימוש ביישומים שונים. באפשרותכם לבחור קורס מפתחי אפליקציות ולעסוק בתחום זה גם בתור שכירים וגם בתור עצמאיים.

אם תרצו לצלול למספרים, הרי שעובד מתחיל בענף פיתוח האפליקציות יכול להתשכר במשכורת המגיעה לכ-8000 שקלים לערך, אשר בתור שכירים בתפקידים מתקדמים ולאחר צבירת ניסיון ניתן להגיע גם למשכורת נאה של כ-20,000 שקלים. אם תחליטו לבסס עצמכם כעצמאיים, הרי שתוכלו להגיע למשכורות גבוהות אף יותר, כאשר הפרמטרים המשפיעים הם הניסיון שלכם, מספר הפרוייקטים שאתם עובדים עליהם וכדומה.


יתרונות הקורס: מדוע ללמוד דווקא את התחום הזה?

ראשית, כל עוד אתם מגלים תשוקה לעולם זה הרי שכדאי ללמוד אותו. קורס פיתוח אפליקציות פותח בפניכם ערוצים חדשים וחושף אתכם לידע שמתורגם לכוח ובהמשך לכסף. מעבר לכך, מדובר על קורס קצר וענייני המתמקד בנושא אחד בלבד – פיתוח אפליקציות. זאת בשונה כמובן מלימודים המתבצעים בפורמטים שונים, כמו לימודי תארים לדוגמא, החושפים אתכם לתכנים נוספים ורחבים יותר שאינם מעניינים אתכם בהכרח.

כמו כן, ההיקף של קורס מפתחי אפליקציות הינו מצומצם יחסית. המשמעות היא שאינכם צריכים לוותר על הקריירה הנוכחית שלכם, על לימודים נוספים שאתם לומדים או על טיפוח המשפחה – מדובר על לימודים המאפשרים לכם לשמור על השגרה הקיימת שלכם תוך שאתם לומדים את התחום החביב עליכם.

ולבסוף: הביקוש למפתחי האפליקציות. מדובר על תחום שנמצא בנסיקה והביקוש למפתחים רק הולך וגדל. כך, אתם יכולים להבטיח לעצמכם שקט תעסוקתי, עם אפשרות לפעול בצורה עצמאית או כשכירים. מדובר על קורס עדכני המותאם לעולם הדיגיטלי-טכנולוגי בו חיים כיום. הידע שתצברו מאפשר לכם לעשות בו שימוש בצורה מקצועית, אך גם לטובת שימוש אישי עם בניית האפליקציה הפרטית שתמיד חלמתם לפתח.

לקטלוג הקורסים לחצו כאן