קורס פיתוח אפליקציות היברידיות
אם גם אתם מתעניינים לגבי פיתוח של אפליקציה או שאתם מעוניינים ללמוד קורס של פיתוח אפליקציות, לבטח גם שמעתם על פיתוח אפליקציות היברידיות. פיתוח מסוג זה חוסך לכם לא מעט זמן ולא מעט משאבים. הסיבה? כפי שרבים יודעים, כיום מערכות ההפעלה הפופולאריות ביותר הינן אנדרואיד ו-IOS. המטרה בבנייה של אפליקציה היא להבטיח את הצלחתה ולגרום ליותר ויותר משתמשים להוריד אותה. איך עושים זאת? בין היתר עם התאמתה לשתי מערכות ההפעלה הפופולאריות ביותר. מפתחי האפליקציות ממליצים לא אחת לבעלי העסקים המעוניינים לפתח אפליקציה, ל בחור באפשרות ההיברידית – זאת על מנת לאפשר לכל בעלי המכשירים להתקין את האפליקציה במכשירם. איך בעלי עסקים חוסכים זמן וכסף? אין צורך בפיתוח של שתי אפליקציות נפרדות לכל מערכת הפרדה בנפרד.


האפליקציה ההיברידית: לומדים לפתח אותה

בכדי לפתח אפליקציה הרי שיש צורך ללמוד את רזי התחום ולעבור קורס של פיתוח אפליקציות. אחד הדברים החשובים ביותר שלומדים הוא להנגיש את האפליקציה לכמה שיותר משתמשים, זאת על מנת להפוך אותה מאפליקציה נישתית לאפליקציה שהינה בגדר להיט פופולארי ונחשק. הדרך להבטיח זאת היא בין היתר עם התאמת האפליקציה למערכות ההפעלה הפופולאריות ביותר. בעת שהאפליקציה מותאמת לשתי המערכות, הרי שבעלי העסקים העומדים מאחורי האפליקציה יכולים להבטיח חוויית שימוש טובה יותר, אידיאלית יותר ומותאמת יותר למכשיר בו עושים שימוש.

האפליקציה ההיברדית היא למעשה חיבור בין אפליקיית WEB ובין אפליקציה נייטבית. לאורך הקורס, לומדים כי תחילה יש לבנות את האפליקציה על בסיס טכנולוגיות שונות לרבות HTML ו-CSS, ורק לאחר מכן יוצרים את המעטפת הנייטיבית. מדובר על אפליקציה הנכתבת על בסיס קוד יחיד, כך שהקוד של האפליקציה נכתב פעם אחת בלבד תוך שניתן לאחר מכן להשמיש אותה במערכת ההפעלה אנדרואיד ו-IOS גם יחד. הגישה של פיתוח אפליקציות היברידיות למעשה יוצרת הפרדה בין שכבת הקשר עם המכשיר ובין שכבת הממשק.


היתרונות הבולטים של הגישה ההיברידית

כמי שעתידים לפתח אפליקציות ללקוחות לאחר שתעברו בהצלחה את קורס פיתוח אפליקציות, הרי שכדאי שתכירו גם אתם את היתרונות הבולטים של גישה פיתוחית זו: היתרון הבולט ביותר הוא כמובן העלויות וזמני הפיתוח הקצרים. הקוד היחיד למעשה חוסך פיתוח של שתי אפליקציות נפרדות לטובת התאמה לכל מערכת הפעלה. בדיוק מאותה הסיבה כי זמני הפיתוח מתקצרים, הרי שגם יש פחות שימוש בכוח אדם, שעות העבודה הופכות קטנות יותר וכך האפליקציה עולה פחות כסף ללקוחות – מה שהופך אותה לכדאית להם.

מדוע כדאי ללמוד קורס פיתוח אפליקציות היברידיות?

בעת שאתם בוחרים ללמוד פיתוח אפליקציות היברידיות, אתם מבטיחים לעצמכם כמה דברים חשובים: ראשית, ישנו ביקוש למפתחי אפליקציות. בעת שאתם בוחרים תחום לימודים, חשוב לכם להבטיח כי אתם לא משקיעים את זמנכם ואת מיטב כספכם לשווא בתחום שאין לו כל ביקוש. פיתוח האפליקציות הינו תחום שיש לו ביקוש, ואם לא די בכך – הביקוש נמצא בנסיקה.

בנוסף, מדובר על שכר מתגמל מאד. אלו מכם שיסיימו את הקורס בהצלחה ויחליטו לעבוד כשכירים, צפויים ליהנות ממשכורת נאה המתחילה ב-10,000 שקלים, כאשר לאחר כמה שנות ניסיון אתם יכולים לטפס עד למשכורות של כ-20,000 שקלים. כן חשוב לדעת, כי מדובר על תחום בו אתם יכולים לבחור לפעול כעובדים שכירים או עצמאיים – כך שאתם יכולים לבחור את פורמט התעסוקה המתאים לכם.

קורס פיתוח אפליקציות היברדיות מאפשר לכם להתאים עצמכם לדרישות של קהל הלקוחות! בתי עסק רוצים להנגיש את האפליקציה שלהם לכמה שיותר לקוחות, כך שרובם בוחרים בפיתוח אפליקציה היברידית. ידע הוא כוח, ועם הצלחתכם בקורס אתם מחזיקים בכוח חיוני שיכול לשרת אתכם בענף התעסוקה.


לקטלוג הקורסים לחצו כאן