פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ללא ידע
נראה שהאפליקציות שולטות בחיינו. חלק מהאפליקציות הפכו להיות כל כך יעילות עד כי אפילו אנשים שלא חשבו שיזדקקו להן בעבר נעזרים בהן באופן שגרתי. קחו למשל את WAZE– אפליקציה מנצחת לכל הדעות, אפליקציה שגורמת גם לבעלי חוש הכיוון המפותח ביותר לזנוח את כישוריהם מלידה ולהעדיף להשתמש באפליקציה שמקצרת להם את זמני ההגעה ומאפשרת להם לצאת לנסיעה בלי לחשוב ולתכנן את המסלול מראש.

אפליקציות – כאן, שם ובכל מקום


האפליקציות הרבות שגדשו את חיינו נוגעות בכל תחום אפשרי.היום יש אפליקציות לרכישת בגדים, ירקות ופירות, אפליקציות מוזיקה, עריכת תמונות, אפליקציות משחקים, אפליקציות תקשורת (איך חיינו בלי אפליקציית FACEBOOK ו- וואטסאפ?), אפליקציות למזג אוויר, הזמנת טיסות, חדשות ומה לא בעצם? ולמרות הכמות הרבה של האפליקציות ברור כי רוב הרעיונות שמתגלגלים בעולם אינם הופכים לאפליקציות. הסיבות לכך רבות – פיתוח אפליקציות דורש הרבה משאבים - מדובר על זמן, כסף והמון מחשבה. לצד ההשקעה הרבה יש לאפליקציות המוצלחות סיכויים גבוהים להביא לרווחה כלכלית ולכן, אם הרעיון טוב שווה להשקיע בו. השאלה היא מה עושים כשאין את המשאבים הכלכליים הנחוצים לבניית אפליקציה? אם אתם נמצאים במקום הזה ויש לכם רעיון שלפי דעתכם יכול להצליח אך אין לכם את המשאבים הכלכליים, נוכל להגיד לכם שאחת הדרכים להוציא אפליקציה לאור יכולה להתבצע גם באופן עצמאי ואפילו ללא ידע.


כלים לפיתוח אפליקציות באופן עצמאי – הידעת? ניתן לפתח אפליקציה גם ללא ידע!

לפני שנסביר על כלים יעילים שיכולים לסייע לכם לבנות אפליקציה, נציין כי ברוב המקרים כדאי לפנות אל חברה שמתמחה בתחום. אפשר למשל לחפש מתכנת אפליקציות ולהציע לו אחוזים או שותפות, לפעמים זה מצליח. כמו כן, אפשר לחסוך סכום ראשוני ולפנות אל משקיעים. אם בכל זאת החלטתם שאתם רוצים לפתח אפליקציה לבד נוכל להציע לכם את 2 הכלים הבאים, נוסף להם תוכלו למצוא מגוון אתרים ותוכנות שמסייעים למשתמשים ללא ידע לבנות אפליקציות.

דוגמה 1: תוכנת App Breeder
באמצעות תוכנת App Breeder ניתן לייצר מגוון סוגים של אפליקציות, בין היתר לבעלי מקצוע ואירועים. התוכנה מתאימה גם לאנדרואיד. אפשר לייצר את האפליקציה בעזרת ערכות מוכנות שכוללות יישומים ואף לשלב בהן מפות, התממשקות עם מצלמה, תפריטים ואנשי קשר. כל תהליכי הבניה והפיתוח מתבצעים בעזרת הדפדפן כשלאחר היצירה ניתן לצפות בתוצאות. לאחר שהאפליקציה מוכנה אפשר לשלוח אותה ל-GOOGLE PLAY.

דוגמה 2: פלטפורמת AppsGeyser
פלטפורמת AppsGeyser הינה מגוונת ואינטואיטיבית ביותר כך שכל מה שצריך לעשות זה להירשם, לבחור את התחום של האפליקציה, לבחור בתבנית, גרפיקות, להוריד קובץהתקנת אפליקציות ( APK ולהעלות את האפליקציה ל - GOOGLE PLAY. תוכלו גם להכניס פרסומות ולהרוויח 50% מהרווחים (50% ישולמו ל- AppsGeyser).

ולסיום - קל מאוד להפיץ את האפליקציות באנדרואיד – 24 שעות לאחר העלאת האפליקציה היא מופצת. בהצלחה!


לקטלוג הקורסים לחצו כאן