בניית אפליקציה לבד? עדיף שלא
יש לכם רעיון לאפליקציה?
מצויין. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך המפרכת של בניית אפליקציה לבד חשוב שתדעו שלעשות את זה לבד זה אומר לסכן את הרעיון המבריק שלכם וחבל. אז הנה המדריך לבוני האפליקציה העצמאים שיכול למנוע מכם לעשות טעויות שיעשו לכם כאוב בלב ובכיס

כל אחד יכול להבריק אבל לא כל אחד יכול לבנות אפליקציה


לאף אחד אין מונופול על הרעיונות הגדולים והמבריקים. אפליקציה היא בדיוק הדבר הקטן הזה ש"איך לא חשבו עליו קודם,, שמי שהגה אותו לא חייב להיות מקצוען, אלא סתם בנאדם חכם שחושב מחוץ לקופסה ומשהו בחיים הוביל אותו לרגע שבו יש לו רעיון קטן אבל ענק. רעיונות לאפליקציות הכי גדולות נולדו מתוך רגע של התמודדות עם חוסר יכולת לעשות משהו שרוצים, או מצב תקיעות שבו אומרים: הלוואי והיתה לי אפליקציה שפשוט מראה לי את הדרך....
נכון אז בקיצור, אם יש לכם רעיון ונדמה לכם שהוא גדול, יכול להיות שזה פשוט בגלל שזו האמת, עליתם על משהו עם אחלה פוטנציאל. אפשרי.


רעיון גדול צריך פיתוח ענק

קרה לכם פעם שנכנסתם לשכונה לא מוכרת ופתאום גיליתם שהרחובות בה צרים ונראים בדיוק אחד כמו השני ומי בכלל מסוגל למצוא עכשיו את הכתובת שאותה אתם מחפשים או איך לעזאזל יוצאים מכאן עכשיו? אז זהו. להקים אפליקציה זה מסלול מאוד מורכב ומסובך ואם אתם לא דיירי השכונה עדיף שיהיה לצידכם מישהו מקומי שיוביל אתכם לנקודה שאתם מחפשים. איפיון, יו איי יו איקס, תכנות, קופירייטינג, מיתוג ועוד אלף ואחד שלבים שצריך לעבור בדרך מהווים כל אחד מדרגה שפשוט מאוד ליפול ממנה. קחו בחשבון שכן, כל טעות הכי קטנה יכול להפוך לחתיכת בעיה כשהוא מתגלה בהמשך הדרך ומגלה שכל מיני שלבים שעברתם מאז והתבססו על אותה נקודה בה טעיתם היו לשווא. נכון, דברים כאלו קורים ותמיד יקרו, אבל היעזרות באנשי מקצוע מונעת טעויות שאנשים מבעים לבדם וחוסכת בזבוז עצום של כספים וזמן. את ההרפתקנות והריגוש שביזמות שבהקמת אפליקציה אתם תרגישו היטב בכל מקרה. הרי יצירתה של אפליקציה היא יזמות ברמה הגבוהה ביותר שיש והיא הדבר המרגש ביותר שניתן לעשות.

מה כן לעשות?

לפנות לייעוץ ולליווי ולהפקיד את התפקידים החשובים אך ורק בידיים של אנשים שכבר עשו את זה ויודעים את הדרך. אתם מביאים אתכם את החזון, הרעיון, האנרגיה והחוכמה והמקצוענים ינהגו בדרך לשם בבטחה.
אם יש כאלו שמספרים לכם על בניית אפליקציה לבד ומעידים כל כך שעשו זאת ובעצם זה לא בלתי אפשרי, זה בהחלט נכון, אבל שוב, זכרו את הרגע בו תגלו מה המחיר אותו משלמים על "טעויות של מתחילים" ותבינו כמה הוא כבד. ובכלל את הפעם הראשונה מומלץ לעשות עם גב מקצועי חזק ותומך ובפעם השנייה?
אז כבר תהיו מנוסים וחכמים יותר, מי יודע? אולי אז כבר תהיו בשלים לא רק להיות אלו שחולמים על האי הבודד בלב ים אלא גם הסקיפרים שיש בכוחם וידיעתם להוביל בבטחה את השיוט עד לשם. שיהיה לכם בהצלחה!


לקטלוג הקורסים לחצו כאן