אז היכן כדאי ללמוד פיתוח אפליקציות?
פיתוח האפליקציות הינו תחום שהביקוש אליו גבוה – ביקוש שבא לידי ביטוי גם על ידי מעסיקים בחברות היי-טק וסטארט-אפ, וגם על ידי אנשים המעוניינים ללמוד את התחום ולעסוק בו עתיד. הסמארטפונים החליפו כמעט לגמרי את המכשירים הסלולארים הפשוטים, וכיום כמעט כל אדם בוגר מחזיק במכשיר חכם שבאמצעותו נעשה שימוש במגוון רחב של יישומים שהופכים את חייו לקלים יותר, נוחים יותר ומהירים יותר. על מנת להמשיך ולהביא בשורות טכנולוגיות מתקדמות, הרי שיש צורך במפתחי אפליקציות שבעבודתם הופכים את החזון לאפליקציה. גם אתם מעוניינים ללמוד את התחום? הכירו גם את הקווים לדמותו של המוסד המתאים ביותר ללמוד את התחום:

לפני הכל: מי הסגל שמלמד אתכם?

כשאתם בוחרים ללמוד קורס פיתוח אפליקציות, אתם מעשה מבקשים ללמוד מהטובים ביותר. מדובר על תורה שלמה המבוססת על ידע רב שחשוב להעביר לכם בצורה בהירה, יסודית, עדכנית ומדוייקת. על כן, כבר בפגישת ההיכרות שלכם או בשיחת ההתעניינות, דרשו לדעת מי הסגל שעתיד להעביר את התכנים. אם יש משהו שלא תוכלו להתפשר עליו הוא על מדריכים טובים, מקצועים ומנוסים העוסקים בהיי-טק בתחום של פיתוח האפליקציות.


בקשו לצפות בסילבוס הקורס הנבחר על ידכם

בנוסף, חשוב להכיר את הסילבוס של הקורס שבחרתם. הודות לסילבוס, אתם יכולים לצפות בחלוקת התכנית ובלו"ז הקורס, כך שתוכלו לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים. ישנם מוסדות המתמקדים בנושאים מסוימים, בעוד ישנם מוסדות המתמקדים בנושאים מעט שונים בעולם פיתוח האפליקציות. על כן, הגדירו את האזור בו תרצו להתמקד וחפשו אחר מוסד הלימודים המציע לכם את תכנית הלימודים המתאימה לכם ביותר. חשוב מאד ללמוד תכנים מדוייקים ועדכניים כמה שיותר, שכן הם אלו שיאפשרו לכם להשתלב במשרות שונות ולהפגין את הידע שלכם גם בעת שתעסקו בצורה עצמאית. תכנית הלימודים של הקורס אמורה לענות לכם על צורך, כך שכדאי לוודא את מפרט הנושאים לפני ההרשמה. דבר נוסף שחשוב להבטיח הוא כי הקורס כולל גם תיאוריה וגם פרקטיקה באמצעות מיכשור ומחשוב מתקדם ליישום החומר הנלמד.

קורס קצר יותר הינו קורס ממוקד וטוב יותר

כשאתם בוחנים אפשרויות, כדאי להתמקד על קורסים כמה שיותר קצרים. לא אחת, הנטייה הטבעית היא ללכת על קורסים כמה שיותר ארוכים. הסיבה? קורס ארוך יכול להצטייר כמעמיק יותר ורציני יותר. בפועל, קורסים ארוכים הינם קורסים שאינם ממוקדים, ולא אחת הם גדושים בחומרים לא רלוונטים לעולם פיתוח האפליקציות. הקורס שאתם צריכים לבחור חייב להתבסס על כמה מפגשים בני כמה שעות. ככל שהקורס שלכם יהיה קצר יותר, כך החומר המועבר בו עתיד להיות ממוקד וענייני יותר, שבאמצעותו תוכלו לרכוש את הידע בו אתם חושקים. מעבר לכך, קורסים קצרים יותר פוגעים כמה שפחות בשגרה הקיימת שלכם, זאת בהנחה ואתם לומדים במקביל תחום נוסף או במידה ואתם עובדים במשרה מלאה.


האם תנאי הקבלה מתאימים לכם?

כמו כן, בעת שאתם בוחנים אפשרויות, כדאי לבדוק כבר בתחילת הדרך מהן דרישות הקבלה. במרבית המקרים, אתם נדרשים להגיע עם ידע בסיסי שעליו יהיה ניתן ליצוק את התכנים של פיתוח האפליקציות. אלו מכם המעוניינים ללמוד את התחום אך אין לכם ידע קודם, הרי שתוכלו לעבור מכינות שיעניקו לכם בסיס איכותי וטוב להמשך. יחד עם זאת, כדאי שיהיה לכם בסיס טוב ביישומי המחשב. ישנם כמה קורסים שונים העוסקים בפיתוח של אפליקציות, כאשר כל קורס מציב תנאי קבלה שונים, כך שכדאי להתעדכן לגבי הקורס הרלוונטי לכם ומידת ההתאמה שלכם אליו.

לקטלוג הקורסים לחצו כאן