בוגרי קורס פיתוח אפליקציות? זו התעסוקה המחכה לכם
מבלי שאתם שמים לב ומודעים לכך, גם אתם לבטח עושים שימוש בכל יום במספר אפליקציות, או לכל הפחות באפליקציה אחת. המכשירים הסלולארים החכמים הנגישו עולם שלם המבוסס על מהירות, מענה על צורך וזמינות מלאה למשתמשים. מאחר והאפליקציות מלוות כל אדם בכל יום עם השימוש במכשיר הסלולארי שלו, הביקוש למפתחי אפליקציות גבוה כאשר המטרה היא לאתר עוד צרכים ולהתאים להם עוד פתרונות טובים בדמות אפליקציות. במעמד הגלישה במכשיר החכם, לא אחת צץ לו חלון המציע למשתמשים להמשיך ולגלוש באתר הקיים, או לנדוד אל אתר מותאם יותר לטובת חוויית גלישה טובה יותר – זוהי האפלקיציה.
אתם מעוניינים ללמוד קורס פיתוח אפליקציות ותוהים איזו תעסוקה מחכה לכם?
כל התשובות לפניכם:

מדוע כדאי ללמוד פיתוח אפליקציות?

השימוש במכשירים הסלולארים החכמים רק הולך וגובר, ואם פעם כל ילד בגיל 12 היה מקבל במתנה מכשיר טלפון שבאמצעותו הוא יוכל לשמור על קשר עם הוריו, הרי שכיום ילדים בגילאים קטנים הרבה יותר מקבלים את המכשיר הסלולארי הראשון שלהם, כאשר לא אחת מדובר על סמארטפון מתקדם. הביקוש לפיתוח אפליקציות במטרה להפוך את חיי המשתמש לנוחים יותר, הופך את מפתחי האפליקציות לכוח משמעותי שיש לו ביקוש רב.
מדובר על תחום אטרקטיבי, מעניין ודינאמי, שלמרות מה שניתן לחשוב אינו שייך אך ורק לקבוצה של "גאוני מחשבים". המילה "פיתוח" לא אחת מרתיעה, וגורמת לרבים לחשוב כי מדובר על תחום השמור אך ורק לקבוצה קטנה וסגורה. בפועל, ניתן ללמוד את התחום ובהמשך גם לעסוק בו מבלי שיש ניסיון משמעותי בעולמות אלו. אכן, ישנן דרישות בסיסיות לכניסה לקורסים, אך מדובר על תנאי סף מקלים המאפשרים גם לכם לצלול אל עולם מרתק זה. בעת שאתם לומדים בקורס מקצועי, יסודי וענייני, גם אתם תוכלו תוך מספר חודשים להתגאות באפליקציה החדשה שלכם. מכאן? השמיים הם הגבול.אז במה עוסקים בסופו של דבר?

כמפתחי אפליקציות, פתוחות בפניכם לא מעט אפשרויות גם בתור עצמאיים המפתחים אפליקציות לחברות או עסקים קטנים, וכמובן שגם תוכלו להשתלב בחברות היי-טק, להקים סטארט-אפ וכדומה. אלו מכם שירצו לשלב משרות שונות של עצמאי ושכיר, יוכלו לעשות גם את זה.

אז איך פועלים כעצמאי? בעת שאתם עוברים את הקורס בהצלחה ואתם מחזיקים בידע הנדרש, תוכלו לפרסם את עצמכם כמפתחי אפליקציות. ישנם בתי עסק שונים המעוניינים לנהל את קהל הלקוחות שלהם דרך אפליקציה, ולעתים האפליקציה הינה סמלית על מנת להיצמד לסטנדרט הקיים. מנגד, יכולים להיות אנשים עם רעיון מהפכני שרוצים ליצוק אותו לאפליקציה – וכאן אתם נכנסים לתמונה.

אם עולם העצמאות פחות מדבר אליכם, הרי שתוכלו לחפש משרה המוצעת על ידי החברות הגדולות. במרבית המקרים, הדרישה של אותן חברות היא תעודה של בוגר קורס מפתחי אפליקציות, כאשר הן לא אחת מציעות גם משרות ג'וניור להשתפשפות בתחום. באופן זה, אתם יכולים לרכוש ידע נוסף וחשוב כמו התנהלות אל מול לקוח, איתור צורך ואיפיון, תכנון נכון של עבודה, עמידה בלוחות זמנים וכדומה.כמה מרוויחים מפתחי האפליקציות?

התשובה כמובן דינאמית ואינה קבועה, והיא משתנה בהתאם לניסיון שלכם, היקף הפרוייקטים שלכם כעצמאיים או המקום בו אתם עובדים כשכירים. מה שכן, תשמחו לדעת כי על פי נתונים שהתפרסו רק לפני שנה, בשנת 2017, הרי שהשכר החודשי של מפתחי אפליקציות בכירים הגיע לכ-20,000 שקלים. מדובר על ענף שיש לו ביקוש רב, וככל שתבססו את שמכם בענף זה תוכלו לזכות במוניטין יוקרתי ולהשתכר בהתאם.

לקטלוג הקורסים לחצו כאן